MOTOROLA беби-монитор MBP 15

7.021,00 ден.   Спореди

Чувствителниот микрофон ги пренесува дури и најмалите шумови. Кога има лош прием интегрираниот контролен опсег испушта аудио сигнал од приемникот. Приемникот може да работи до 5 часа, а празната батер...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 7.021,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Чувствителниот микрофон ги пренесува дури и најмалите шумови. Кога има лош прием интегрираниот контролен опсег испушта аудио сигнал од приемникот. Приемникот може да работи до 5 часа, а празната батерија е означена со предупредувачки звук.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка