Monitor Dell UltraSharp U2312HM 23'' (58cm)

12.320,00 ден.   Спореди

Dell UltraSharp U2312HM 23" (58cm), Panel Size: 58.42 cm Aspect Ratio Widescreen (16:9) Panel Type, Surface: IPS (In-Plane Switching), anti glare with hard coat 3H Optimal Resolution: Full HD resoluti...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 12.320,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Dell UltraSharp U2312HM 23" (58cm), Panel Size: 58.42 cm Aspect Ratio Widescreen (16:9) Panel Type, Surface: IPS (In-Plane Switching), anti glare with hard coat 3H Optimal Resolution: Full HD resolution, 1920 x 1080 at 60 Hz Contrast Ratio: 1000: 1 (typical), Dynamic Contrast Ratio: 2 Million:1 (Max) Dynamic Contrast Ratio: 1000: 1 (typical), Dynamic Contrast Ratio: 2 Million:1 (Max) Brightness: 300 cd/m2 (typical) Response Time: 8ms (gray to gray) Viewing Angle (178° vertical / 178° horizontal) Colour Support: Colour Gamut(typical):82%(CIE 1976)2 Colour Depth: 16.7 million colours Pixel Pitch: 0.265mm Diagonal Viewable Size: 58.42 cm 23" (23" wide viewable image size) Preset Display Area ( H x V) 509.2 mm x 286.4mm 20.04" x 11.28" Backlight Technology LED
Гаранција: 36 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка