Monitor 27" EW2730 BenQ VA LED Full HD 1920x1080, DVI, HDMI,USB 4x, 4ms, Black/Grey

17.060,00 ден.   Спореди

Monitor 27" EW2730 BenQ VA LED Full HD 1920x1080, DVI, HDMI,USB 4x, 4ms, Black/Grey


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 17.060,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Monitor 27" EW2730 BenQ VA LED Full HD 1920x1080, DVI, HDMI,USB 4x, 4ms, Black/Grey

Резолуција на монитор 1920x1080
Дијагонала 27" Inches
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка