Monitor 27" Dell U2715H QHD 2560x1440/IPS/2xHDMI/2xDP/1xMDP/6xUSB

27.220,00 ден.   Спореди

Monitor 27" Dell U2715H QHD 2560x1440/IPS/2xHDMI/2xDP/1xMDP/6xUSB


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 27.220,00 ден.

пред 3 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 30.980,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Monitor 27" Dell U2715H QHD 2560x1440/IPS/2xHDMI/2xDP/1xMDP/6xUSB

Дијагонала 27" Inches
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка