Monitor 24

7.900,00 ден.   Спореди

24" W LED-backlight
Resolution (max.): 1920 x 1080
Pixel Pitch: 0.27...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
АБЦ Стор http://abcstoremk.com   Детали 7.900,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


24" W LED-backlight
Resolution (max.): 1920 x 1080
Pixel Pitch: 0.276 mm
Brightness: 250 cd/m2
Contrast Ratio: 1000:1; DCR:12,000,000:1
Response Time: 5 ms
Panel Type TN
Display Color: 16.7 million
Terminals: VGA/ DVI-D

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка