Monitor 24" XL2411 BenQ Zowie LED Gaming 1ms Wide Full HD, HDMI, DVI DL, Height Adjustment, 3D Ready

16.480,00 ден.   Спореди

Monitor 24" XL2411 BenQ Zowie LED Gaming 1ms Wide Full HD, HDMI, DVI DL, Height Adjustment, 3D Ready


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 16.480,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Monitor 24" XL2411 BenQ Zowie LED Gaming 1ms Wide Full HD, HDMI, DVI DL, Height Adjustment, 3D Ready

Дијагонала 24'' Inches
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка