Monitor 24" Dell UltraSharp U2414H LED IPS, 16:9, FULL HD, 2xHDMI/DP/5xUSB

13.356,00 ден.   Спореди

Diagonally Viewable Size: 23.8"
Aspect Ratio: Widescreen (16:9)
Panel Type, Surface: In-plane switching, anti glare with hard coat 3H
Optimal resolution: 1920 x 1080 at 60Hz
Contrast ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 13.356,00 ден.

пред 4 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 13.480,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Diagonally Viewable Size: 23.8"
Aspect Ratio: Widescreen (16:9)
Panel Type, Surface: In-plane switching, anti glare with hard coat 3H
Optimal resolution: 1920 x 1080 at 60Hz
Contrast Ratio: 1000: 1 (typical) m2 Million:1 (Max) (Dynamic Contrast Ratio)
Brightness: 250 cd/m2 (typical)
Response Time: 8 ms (gray to gray)
Viewing Angle: (178° vertical / 178° horizontal)
Color Support: Color Gamut7 (typical): 85% (CIE1976), sRGB 96% ( average Delta E of>4) 16.77 Million colors
Pixel Pitch: 0.274 mm
Backlight Technology: LED
Display Type: Widescreen Flat Panel Display
Display Screen Coating: Antiglare with hard-coating 3H

More Info: http://accessories.us.dell.com/sna/productdetail.aspx?c=us&cs=04&l=en&sku=860-BBCG

Дијагонала 24'' Inches
Екран на допир No
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка