Monitor 22" Philips 223V5LHSB Slim V-Line, Full HD, 5ms, VGA,HDMI, Black

5.980,00 ден.   Спореди

Monitor 22" Philips 223V5LHSB Slim V-Line, Full HD, 5ms, VGA,HDMI, Black


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 5.980,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Monitor 22" Philips 223V5LHSB Slim V-Line, Full HD, 5ms, VGA,HDMI, Black

Дијагонала 22'' Inches
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка