Monitor 22" LG 22M38AB LED 1920 x 1080, 5ms, VGA

5.780,00 ден.   Спореди

Size 21.5" Full HD LED 1920 x 1080 resolution
Brightness: 200 (cd/m2)
Contrast Ratio: 600:1
Response Time: 5 (cd/m2)
Pixel Pitch: 0.248 x 0.248 (mm)
Surface treatment Hard coa...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 5.780,00 ден.

пред 5 години

Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 5.790,00 ден.

пред 5 години

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 5.931,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Size 21.5" Full HD LED 1920 x 1080 resolution
Brightness: 200 (cd/m2)
Contrast Ratio: 600:1
Response Time: 5 (cd/m2)
Pixel Pitch: 0.248 x 0.248 (mm)
Surface treatment Hard coating (3H), Anti-glare
Viewing angle (CR=10) - 90/65

CONNECTIONS
VGA

SPECIAL FEATURES
Dual Smart Solution
Anti flicker
Intelligent Auto
Super Energy Saving

VESA 75 x 75

Дијагонала 22'' Inches
Екран на допир No
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка