Monitor 22" GL2250 BenQ LED 5ms Full HD 1000:1 VGA , DVI

5.436,00 ден.   Спореди

Monitor 22" GL2250 BenQ LED 5ms Full HD 1000:1 VGA , DVI


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 5.436,00 ден.

пред 3 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 5.480,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Monitor 22" GL2250 BenQ LED 5ms Full HD 1000:1 VGA , DVI

Дијагонала 22'' Inches
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка