Monitor 20" GL2023A BenQ 5ms Wide 1600x900 Flicker-free

4.741,00 ден.   Спореди

Monitor 20" GL2023A BenQ 5ms Wide 1600x900 Flicker-free


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 4.741,00 ден.

пред 6 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 4.780,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Monitor 20" GL2023A BenQ 5ms Wide 1600x900 Flicker-free

Дијагонала 20'' Inches
Резолуција на монитор 1600x900
Екран на допир No
Фрекфенција на работ 5
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка