Monitor 19" LG 19M38A-B LED 1366x768 VGA Black

Monitor 19" LG 19M38A-B LED 1366x768 VGA Black

4.542,00 ден.   Спореди

Monitor 19" LG 19M38A-B LED 1366x768 VGA Black

backlight: LED (LED LCD)
Panel Type: TN
Aspect (ratio): 16: 9
Visible area: 18.5 "(47 cm)
Resolution / Frequency: 1366 x 7...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 4.542,00 ден.

пред 4 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 4.580,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Monitor 19" LG 19M38A-B LED 1366x768 VGA Black

backlight: LED (LED LCD)
Panel Type: TN
Aspect (ratio): 16: 9
Visible area: 18.5 "(47 cm)
Resolution / Frequency: 1366 x 768 @ 60Hz ( "Wide" format )
Response time : 5 ms
Pixel pitch (pitch): 0.300 mm
brightness: 200 cd / m²
Contrast ratio: 600: 1

Video Inputs: VGA

Дијагонала 19'' Inches
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка