Monitor 19" GL955A BenQ LED 5ms Wide Black

4.342,00 ден.   Спореди

Monitor 19" GL955A BenQ LED 5ms Wide Black


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 4.342,00 ден.

пред 6 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 4.480,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Monitor 19" GL955A BenQ LED 5ms Wide Black

Дијагонала 19'' Inches
Резолуција на монитор 1366x768
Екран на допир No
Фрекфенција на работ 5
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка