Monin Hazelnut

640,00 ден.   Спореди

Производител: Monin
Шифра на производ: 265
UPC: 3052910055325
Волумен [ml] : 700
Потекло : Франција
Категорија : Сируп


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 640,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Monin
Шифра на производ: 265
UPC: 3052910055325
Волумен [ml] : 700
Потекло : Франција
Категорија : Сируп

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи