Mondavi Cabernet Sauvignon

1.120,00 ден.   Спореди

Производител: Robert Mondavi Winery
Шифра на производ: 351037
UPC: 086003061910
Волумен [ml] : 750
Берба : 2008
ALC [%/vol] : 13
Потекло : Калифорнија
Категор...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 1.120,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Robert Mondavi Winery
Шифра на производ: 351037
UPC: 086003061910
Волумен [ml] : 750
Берба : 2008
ALC [%/vol] : 13
Потекло : Калифорнија
Категорија : Кабернет Савињон

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка