MON 19 PH 196V3LSB7/00

4.874,00 ден.   Спореди

MON 19 PH 196V3LSB7/00


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 4.874,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MON 19 PH 196V3LSB7/00

Дијагонала 19'' Inches
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка