Moet & Chandon Imperial 2

900,00 ден.   Спореди

Производител: Moet & Chandon
Шифра на производ: 433
UPC: 3185370063989
Волумен [ml] : 200
Берба : 2004
ALC [%/vol] : 11
Потекло : Франција
Категорија : Пи...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 900,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Moet & Chandon
Шифра на производ: 433
UPC: 3185370063989
Волумен [ml] : 200
Берба : 2004
ALC [%/vol] : 11
Потекло : Франција
Категорија : Пинот Ноар, Шардоне, Пинот Мониер

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи