Module of 12 ST Pigtails 50/125, 2m w/DIN-Cassette, pigtials stripped and marked

3.261,00 ден.   Спореди

Module of 12 ST Pigtails 50/125, 2m w/DIN-Cassette, pigtials stripped and marked Pigtail Cassette Modules for SPP3-E and ECO 19" Patch Panels


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 3.261,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Module of 12 ST Pigtails 50/125, 2m w/DIN-Cassette, pigtials stripped and marked Pigtail Cassette Modules for SPP3-E and ECO 19" Patch Panels

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка