Modecom MC-STARTER ART (Speakers, Mouse & Mouse Pad), Speakers: USB Powered, Power (R.M.S.): 2 x 0,5W, Bandwidth: 200-20Khz, Dimensions: 120 x 65 x 50mm, Mouse: Resolution: 800 DPI, USB, Cable lenght: 140 cm, Dimmensions: 104 x 33 x 59 mm, Mouse Pad

495,00 ден.   Спореди

Modecom MC-STARTER ART (Speakers
• Mouse & Mouse Pad)
• Speakers: USB Powered
• Power (R.M.S.): 2 x 0.5W
• Bandwidth: 200-20Khz
• Dimensions: 120 x 65 x 50mm
• Mouse: Res...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 495,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Modecom MC-STARTER ART (Speakers
• Mouse & Mouse Pad)
• Speakers: USB Powered
• Power (R.M.S.): 2 x 0.5W
• Bandwidth: 200-20Khz
• Dimensions: 120 x 65 x 50mm
• Mouse: Resolution: 800 DPI
• USB
• Cable lenght: 140 cm
• Dimmensions: 104 x 33 x 59 mm
• Mouse Pad Dimensions: 120 x 65 x 50mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка