Modecom MC-5003 Barbie keyboard

499,00 ден.   Спореди

Шифра 37529 - Modecom MC-5003 Barbie keyboard


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 499,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 37529 - Modecom MC-5003 Barbie keyboard

Тип на кабел Wired
Интерфејс USB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка