MOЌНА КЛЕШТА СЕКАЧ KNIPEX 74 05 180

2.891,00 ден.   Спореди

Челик -""Vanadium electric"" калена со масло, хромирана, повеќеслојна изолација на рачките.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.891,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Челик -""Vanadium electric"" калена со масло, хромирана, повеќеслојна изолација на рачките.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка