Minton MMP-7004 MP4 Multimedia player, 2.8" Touchscreen,4GB memory, SD card slot, supported formats: MP3, MP4, AVI, WMA, JPG, TXT, Integrated FM radio, USB, Rechargeable battery

Minton MMP-7004 MP4 Multimedia player, 2.8" Touchscreen,4GB memory, SD card slot, supported formats: MP3, MP4, AVI, WMA, JPG, TXT, Integrated FM radio, USB, Rechargeable battery

2.180,00 ден.   Спореди

Minton MMP-7004 MP4 Multimedia player, 2.8" Touchscreen,4GB memory, SD card slot, supported formats: MP3, MP4, AVI, WMA, JPG, TXT, Integrated FM radio, USB, Rechargeable battery


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.180,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Minton MMP-7004 MP4 Multimedia player, 2.8" Touchscreen,4GB memory, SD card slot, supported formats: MP3, MP4, AVI, WMA, JPG, TXT, Integrated FM radio, USB, Rechargeable battery

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка