MiniTower ATX  w/ PS 450W  AMD / Intel ; sursa orizontala ; 2bay 5.25" / 1bay 3.5" BLACK - ROHS
MiniTower ATX  w/ PS 450W  AMD / Intel ; sursa orizontala ; 2bay 5.25" / 1bay 3.5" BLACK - ROHS

MiniTower ATX w/ PS 450W AMD / Intel ; sursa orizontala ; 2bay 5.25" / 1bay 3.5" BLACK - ROHS

1.217,00 ден.   Спореди

MiniTower ATX w/ PS 450W AMD / Intel ; sursa orizontala ; 2bay 5.25" / 1bay 3.5" BLACK - ROHS


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.217,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MiniTower ATX w/ PS 450W AMD / Intel ; sursa orizontala ; 2bay 5.25" / 1bay 3.5" BLACK - ROHS

Тип на куќиште Midi
Уреди за напојување 450 W
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка