MINIGORILLA - пренослив полнач

13.098,00 ден.   Спореди

MINIGORILLA е пренослив полнач кој го снабдува вашиот лаптоп со часови енергија. Специјално дизајниран за најновите уреди може да се полни преку USB порта(5V), вклучувајќи и е-читач и DC излезен прикл...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 13.098,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MINIGORILLA е пренослив полнач кој го снабдува вашиот лаптоп со часови енергија. Специјално дизајниран за најновите уреди може да се полни преку USB порта(5V), вклучувајќи и е-читач и DC излезен приклучок. Погоден за уреди како што се лаптопи, мобилни телефони, дигитални камери, камери, конзоли, GPS навигациски системи, iPods ®, MP3/MP4 плеерите и многу повеќе.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка