Mini System Philips Portable AZ105B RADIO/CD/AUX Black

Mini System Philips Portable AZ105B RADIO/CD/AUX Black

2.690,00 ден.   Спореди

Play CD, CD-R and CD-RW
FM tuner for radio enjoyment
Audio-in for easy portable music playback
CD Shuffle/Repeat for personalised music enjoyment
20-track CD programmable

More...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.690,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Play CD, CD-R and CD-RW
FM tuner for radio enjoyment
Audio-in for easy portable music playback
CD Shuffle/Repeat for personalised music enjoyment
20-track CD programmable

More Info: http://www.philips.co.uk/c-p/AZ105B_05/cd-soundmachine

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка