mini Secure Digital - 1GB PQI

141,00 ден.   Спореди

mini Secure Digital - 1GB PQI


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 141,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


mini Secure Digital - 1GB PQI

Капацитет 1 GB
Тип на мемориска картичка mini
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка