Mini Projector - WXGA (1280x800) nativ - max. 1600x1200 - 200 ANSI - 2400:1 - 16:10 native - fixed zoom - HDTV (480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p) - D-Sub/RCA/USB/HDMI/Composite/Card Reader (SD, SDHC up to 16GB)/iPod/iPhone Universal Dock -

28.076,00 ден.   Спореди

Mini Projector - WXGA (1280x800) nativ - max. 1600x1200 - 200 ANSI - 2400:1 - 16:10 native - fixed zoom - HDTV (480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p) - D-Sub/RCA/USB/HDMI/Composite/Card Reader (...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 28.076,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Mini Projector - WXGA (1280x800) nativ - max. 1600x1200 - 200 ANSI - 2400:1 - 16:10 native - fixed zoom - HDTV (480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p) - D-Sub/RCA/USB/HDMI/Composite/Card Reader (SD, SDHC up to 16GB)/iPod/iPhone Universal Dock - Internal memory 2GB (1.3 GB for user usage) - Music Playback in Standby Mode - Touch-Sensitive Control Panel - Multimedia Support - Auto keystone - 0,64Kg - 29/24 dBA (Normal/Economic mode) - 20.000 hours lamp life (30.000 h Eco Mode) - 2x2W speaker - Carry Bag - 1.05kg (0.56kg without battery) - DLP - Black

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка