Mini DVR Pen camera

3.200,00 ден.   Спореди

Mini DVR Pen camera
-Real time recording in AVI video format
-Color video with voice
-Internal rechargeable battery
-Internal memory 4GB
-Playback video on PC
-Video fram...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 3.200,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Mini DVR Pen camera
-Real time recording in AVI video format
-Color video with voice
-Internal rechargeable battery
-Internal memory 4GB
-Playback video on PC
-Video frame rate: 30 fps
-Video resolution : 640 x 480
-Video file size; >500KB per min.
-Adaptor type: USB adaptor charging cable
-Battery type : Lithium-ion
-Record time : up to 3h for 1GB

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка