Mini DVR camera 118C Smiley

3.590,00 ден.   Спореди

Mini DVR camera 118C Smiley
-CMOS sensor
-10M long distance audio recording
-TV Out function
-Video format: AVI 720*480
-Take pictures: 1280*1024 JPG
-Memory: Support 2GB...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 3.590,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Mini DVR camera 118C Smiley
-CMOS sensor
-10M long distance audio recording
-TV Out function
-Video format: AVI 720*480
-Take pictures: 1280*1024 JPG
-Memory: Support 2GB-16GB
-Support USB1.1 and USB2.0.
-Support 16GB T-flash card.(maximum)
-Build-in lithium battery which can make a video more than 1 hour, the standby time is up to
120 hours.
-2 hours battery life
-Auto-power off function ,file will be saved automatically
-PC camera

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка