Midi tower Body ATX Case

Midi tower Body ATX Case

690,00 ден.   Спореди

Midi tower Body ATX Case, DLP-21A power supply, 200W, label 700W, 2*SATA, 2*PATA, EU cable, 230V, DELUX logo, DELUX carton box packing


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 690,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Midi tower Body ATX Case, DLP-21A power supply, 200W, label 700W, 2*SATA, 2*PATA, EU cable, 230V, DELUX logo, DELUX carton box packing

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка