MIDEA MSG-12HRDN1 DC INVERTER, Air Conditioner, 12000BTU, R410A Ecological Gas, Cooling 3.5KW and Heating 3.8KW, LED Display, Ionizator, Bio Filter optional

MIDEA MSG-12HRDN1 DC INVERTER, Air Conditioner, 12000BTU, R410A Ecological Gas, Cooling 3.5KW and Heating 3.8KW, LED Display, Ionizator, Bio Filter optional

25.990,00 ден.   Спореди

MIDEA MSG-12HRDN1 DC INVERTER, Air Conditioner, 12000BTU, R410A Ecological Gas, Cooling 3.5KW and Heating 3.8KW, LED Display, Ionizator, Bio Filter optional


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 25.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MIDEA MSG-12HRDN1 DC INVERTER, Air Conditioner, 12000BTU, R410A Ecological Gas, Cooling 3.5KW and Heating 3.8KW, LED Display, Ionizator, Bio Filter optional

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка