Microsoft XBOX 360 250GB

14.864,00 ден.   Спореди

Microsoft XBOX 360 250GB
• CPU 3.2 GHz Triple Core IBM PowerPC
• 512 MB GDDR3 SDRAM
• 250 GB Hard Drive
• DVD-ROM 12x - Tray
• ATI Xbox 360 - 256-bit - graphics acceleration Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 14.864,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Microsoft XBOX 360 250GB
• CPU 3.2 GHz Triple Core IBM PowerPC
• 512 MB GDDR3 SDRAM
• 250 GB Hard Drive
• DVD-ROM 12x - Tray
• ATI Xbox 360 - 256-bit - graphics acceleration
• MAx Resolution up to 1920 x 1080
• Sound Output 16-bit / Surround Sound
• Ethernet 10BASE-T
• 100BASE-TX
• WiFi IEEE 802.11 a/b/g/n
• Wireless controller
• Ports: USB 2.0 x 5
• Controller port x 2
• Memory Unit Slot x 2
• AV Cable Port x 1
• HDMI
• RJ-45 Ethernet
• P/N:

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка