Microsoft Windows 7 Home Basic 64-bit

5.090,00 ден.   Спореди

Новиот Windows 7 Home Basic за наменет за домашни корисници
*ОЕМ софтверот е наменет за преинсталација на нови компјутери


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ХП Стор http://hpstore.com.mk/   Детали 5.090,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Новиот Windows 7 Home Basic за наменет за домашни корисници
*ОЕМ софтверот е наменет за преинсталација на нови компјутери

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка