Microphone Trevi EM 24

Microphone Trevi EM 24

620,00 ден.   Спореди

Type: Dynamic Unidirectional;
Frequency response: 100-10,000 Hz;
Impedance 600 ohms;
Sensitivity: -76 dB ± 3 dB;
Connector O 6.5 mm
Cable: 3 m;
Weight: 95gr;


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 620,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Type: Dynamic Unidirectional;
Frequency response: 100-10,000 Hz;
Impedance 600 ohms;
Sensitivity: -76 dB ± 3 dB;
Connector O 6.5 mm
Cable: 3 m;
Weight: 95gr;

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка