Micro SD 8GB w/1 adapter CLASS 6

Micro SD 8GB w/1 adapter CLASS 6

476,00 ден.   Спореди

Micro SD 8GB w/1 adapter CLASS 6


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ТДК http://www.tdk.com.mk   Детали 476,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Micro SD 8GB w/1 adapter CLASS 6

Капацитет 8 GB
Тип на мемориска картичка MicroSD
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка