Micro SD 16GB w/1 adapter CLASS 10

Micro SD 16GB w/1 adapter CLASS 10

878,00 ден.   Спореди

Micro SD 16GB w/1 adapter CLASS 10


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ТДК http://www.tdk.com.mk   Детали 878,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Micro SD 16GB w/1 adapter CLASS 10

Капацитет 16 GB
Тип на мемориска картичка MicroSD
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка