Micro camera car keys S818

5.090,00 ден.   Спореди

Micro camera car keys S818
- Video format: AVI
- Video coding: M-JPEG
- Frame rate: 30fps
- Image format: 640x480
- Storage support: Micro SD card 4GB
- Picture format: 1...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 5.090,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Micro camera car keys S818
- Video format: AVI
- Video coding: M-JPEG
- Frame rate: 30fps
- Image format: 640x480
- Storage support: Micro SD card 4GB
- Picture format: 1280 x 960
- Battery capacity: 300mah 3.7V
- Working hours: about 90 minutes
- Charging voltage: DC 5V

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка