Micro camera 808 car keys

4.090,00 ден.   Спореди

Micro camera 808 car keys
- Video format: AVI
- Image format: 720 x 480
-Internal memory 4GB
- Camera format: 1280 x 1024
- Battery:280mha 3.7V
- Standby status: yellow l...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 4.090,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Micro camera 808 car keys
- Video format: AVI
- Image format: 720 x 480
-Internal memory 4GB
- Camera format: 1280 x 1024
- Battery:280mha 3.7V
- Standby status: yellow light long time on ; Card is full: yellow light on
- Low battery power: yellow light slow flash

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка