Metaxa 7

940,00 ден.   Спореди

Шифра на производ: 955
UPC: 4009367221024
Волумен [ml] : 700
ALC [%/vol] : 40
Потекло : Грција
Категорија : Квалитетно Бренди


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 940,00 ден.

пред 4 години




Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра на производ: 955
UPC: 4009367221024
Волумен [ml] : 700
ALC [%/vol] : 40
Потекло : Грција
Категорија : Квалитетно Бренди

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка




Сродни производи


Најпопуларни производи