Merbabu 15 - 30 - 15 + 2 MgO + TE

2.750,00 ден.   Спореди

Состав: 15,2% N 30% P2O5 15% K2O


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Балкан Гринхаус http://shop.balkangreenhouse.mk   Детали 2.750,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Состав: 15,2% N 30% P2O5 15% K2O

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи