Memorex mini SD Travel card 2GB 331096

166,00 ден.   Спореди

USB стикови, SD Мемориски картичкиnMemorex mini SD Travel card 2GB 331096


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 166,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


USB стикови, SD Мемориски картичкиnMemorex mini SD Travel card 2GB 331096

Тип на мемориска картичка SD
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка