Memo Transcend Laptop SODIMM DDR3 2GB 1333MHz JRTS

980,00 ден.   Спореди

Memo Transcend Laptop SODIMM DDR3 2GB 1333MHz JRTS


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 980,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Memo Transcend Laptop SODIMM DDR3 2GB 1333MHz JRTS

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка