MEM UFD 8GB C802 Black AD

381,00 ден.   Спореди

C802 Black, 8 GB, USB 2.0, Brzina čitanja 30 MB/s, Brzina pisanja 9 MB/s, Crna


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 381,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


C802 Black, 8 GB, USB 2.0, Brzina čitanja 30 MB/s, Brzina pisanja 9 MB/s, Crna

Капацитет 8 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи