MEM UFD 32GB DTIG4 KINGSTON

1.230,00 ден.   Спореди

Compliant - with USB 3.0 specifications Dual Compatibility - USB 3.0 connectivity; backwards compatible with USB 2.0 Practical - cap protects the USB plug


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 1.230,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Compliant - with USB 3.0 specifications Dual Compatibility - USB 3.0 connectivity; backwards compatible with USB 2.0 Practical - cap protects the USB plug

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка