MEM SD 2GB AD

182,00 ден.   Спореди

SD 2GB, Format SD, Kapacitet 2048 MB


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 182,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SD 2GB, Format SD, Kapacitet 2048 MB

Капацитет 2 GB
Тип на мемориска картичка SD
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка