MEGAMAN CANDLELIGHT 2000, 11W, E14

519,00 ден.   Спореди

Никој не сака кога цевките на штедливите сијалици излегуваат од лустерите. Новата генерација на штедливи сијалици со кратки У-туби се решение за овој проблем. Штедливи, долготрајни и со силна светлина...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 519,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Никој не сака кога цевките на штедливите сијалици излегуваат од лустерите. Новата генерација на штедливи сијалици со кратки У-туби се решение за овој проблем. Штедливи, долготрајни и со силна светлина. Гарантирани со знак за квалитет на Negawatt.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка