MEGA MAGMA сино/бело светло

MEGA MAGMA сино/бело светло

8.083,00 ден.   Спореди

Магма лампата може да се пофали со заоблениот дизајн кој совршено одговара на растегливата игра на капки од треперлива течност, овозможувајќи многу простор за зголемување на капката и нејзино формирањ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 8.083,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Магма лампата може да се пофали со заоблениот дизајн кој совршено одговара на растегливата игра на капки од треперлива течност, овозможувајќи многу простор за зголемување на капката и нејзино формирање во внатрешноста на ламба.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка