®MediaCombo III PCI Adaptor for S-Video & Composite Video Capture

®MediaCombo III PCI Adaptor for S-Video & Composite Video Capture

2.205,00 ден.   Спореди

®MediaCombo III PCI Adaptor for S-Video & Composite Video Capture, 6pins IEEE 1394 + 4pins i-link DV Capture & 2 x USB 2.0 w/Cable, WinDVD & WinDVD Creator


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.205,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


®MediaCombo III PCI Adaptor for S-Video & Composite Video Capture, 6pins IEEE 1394 + 4pins i-link DV Capture & 2 x USB 2.0 w/Cable, WinDVD & WinDVD Creator

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка