MC CRYPT TRIPLE MOVE LED-тројно движечко светло со ефекти

10.266,00 ден.   Спореди

Многу јасни LED светлосни ефекти со три вградени скенери.Со тоа секој агол од собата може да биде осветлен.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 10.266,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Многу јасни LED светлосни ефекти со три вградени скенери.Со тоа секој агол од собата може да биде осветлен.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка