Mc Crypt Me-120 Sc Mp3-/Dj- Грамафон за плочи

20.066,00 ден.   Спореди

Сега дополнително со USB поврзување. Професионална McCrypt плоча со исклучително моќен диск и многу цврст со тежина од 11кг.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 20.066,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Сега дополнително со USB поврзување. Професионална McCrypt плоча со исклучително моќен диск и многу цврст со тежина од 11кг.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка